„#Skaityk30 Keliaujantis knygų klubas“ – nauja „Knygos Tautos“ iniciatyva, kviečianti skaitytojus visoje Lietuvoje į gyvus, jaukius ir visiems atvirus knygų aptarimus bibliotekose.
Keliausime po skirtingus Lietuvos miestus ir drauge su kūrėjais, žurnalistais, scenos žmonėmis, nuomonės formuotojais bei aktyviais skaitytojais bursime knygų mylėtojų bendruomenę.
Tai erdvė pokalbiui apie knygą, jos siužeto linijas. Kartu aptarsime, ką ji pažadino kiekviename iš mūsų. Kviečiame smalsiam, gyvam ir jaukiam pokalbiui.
Pirmasis susitikimas
Pirmasis „#Skaityk30 Keliaujančio knygų klubo“ susitikimas vyko gegužės 27 d., Panevėžio apskrities Gabrielės Petkevičaitės-Bitės bibliotekoje kartu su žurnaliste ir laidų vedėja Egle Daugėlaite.
Pirmojo susitikimo metu aptarėme Kotrynos Zylės romaną „Mylimi kaulai“, jo temas, personažus ir skaitymo metu kilusias mintis. Eglė Daugėlaitė kvietė ne tik klausytis, bet ir aktyviai dalyvauti pokalbyje, publika uždavė savo klausimus, pastebėjimus ar įsimintinas citatas.
